svadobný plánovač

Už máš stiahnutú našu aplikáciu na plánovanie svadby? Ak nie, tak ti ju dnes predstavíme. Je to jednoduchý svadobný plánovač, vďaka ktorému nezabudneš na žiadne detaily a tvoj svadobný deň bude dokonalý.

Svadobný plánovač ako aplikácia?

Ako začať? Na začiatku si vyplníš prehľad o tebe a tvojom snúbencovi. Nastavíš si dátum svadby, miesto, počet hostí a rozpočet. Keď tento krok splníš, môžeš sa pustiť do plnenia úloh. Tieto úlohy ti zaručia, že nezabudneš na žiadnu dôležitú súčasť svadby. Budeš sa zaoberať postupne otázkami, ako predbežný počet hostí, od ktorej sa odvíja svadobný rozpočet či miesto pre svadobnú hostinu, až po výber svadobných šiat a tlačovín. Tento svadobný plánovač nezabúda ani na také detaily ako zasadací poriadok či potrebné svadobné dokumenty.

vizuál aplikácie svadobný plánovač svadby, prvá strana

S aplikáciou sa ti nemôže stať, že by si nemala pod kontrolou zoznam hostí a budget. Hostí si vieš rozdeliť do kategórie rodina, kamaráti, hostia z práce a ostatní hostia. Po vyplnení mena si môžeš odškrtnúť, či už je hosť potvrdený alebo nie. Vďaka čomu máš prehľad o hosťoch, ktorých potrebuješ ešte osloviť, a s ktorými môžete rátať na 100%.

svadobný plánovač príbeh svadby

Čo všetko nájdem v aplikácii?

V aplikácii sa nachádza náš zoznam skvelých profesionálov, ktorý tvoj deň premenia na nezabudnuteľný. Sú overení a naozaj špičkoví profesionáli, takže sa nemusíš báť, že by niečo nevyšlo podľa tvojich predstáv. Plánovač svadby obsahuje niekoľko kategórii, ako napríklad miesto, svadobné šaty, vizáž či fotograf atď. Ak túžiš po živej hudbe, aplikácia ponúka hneď niekoľko kapiel. Myslíme aj na pánov, preto máme v ponuke obleky aj holiča, ktorí z vášho snúbenca spravia naozajstného štramáka.

profesionáli v aplikácii - plánovač svadby do vrecka

Aplikácia je veľmi intuitívna, dobre sa ovláda a to hlavné, môžeš si ju dať „do vrecka.“ Nepotrebuješ už žiadny obrovský zakladač ako mala Monika v seriáli Priatelia. 😀 Našu APP-ku máš všade po ruke a môžeš si plánovať svoj deň počas cestovania do práce alebo hocikedy budeš mať chvíľu času.


Sociálne siete Príbeh svadbyAk by si sa chcela len podeliť o svoje skúsenosti alebo len tak sa porozprávať, pridaj sa do našej súkromnej FB skupiny.

Pre jednoduché plánovanie svadby sťahuj APP-ku príbeh svadby pre ANDROID a pre IOS.