Svadobný plánovač na stiahnutie do tvojho mobilu

Svadobný plánovač na stiahnutie do tvojho smartfónu v podobe aplikácie, s ktorou hravo naplánuješ vašu svadbu snov! 

K dispozícii máš nie len zoznam úloh, ktoré by si mala splniť, ale aj plánovač na rozpočet, zoznam hostí, ktorých si môžeš označiť ako potvrdených alebo zatiaľ nepotvrdených. 

Tento svadobný plánovač má aj kalkulačku, vďaka ktorej zistíš presný počet koláčikov na osobu a rovnako za teba prepočíta, aké množstvo alkoholu potrebuješ pre vašich dospelých hostí. Svadobný plánovač za teba aj odpočítava koľko dní máš do svadby! 

Nesmieme zabudnúť na starostlivo vyberaných svadobných dodávateľov jednotlivých služieb – profesionálov, ktorí svoju prácu robia kvalitne a s láskou, ktorí spravia váš deň nezabudnuteľným. 

Tvoje plánovanie svadby sa zaobíde bez diára či zápisníka, čím zároveň šetríš naše vyťažené životné prostredie. Svadobný plánovač je na stiahnutie priamo do tvojho telefónu a vďaka tomu je s tebou kedykoľvek a kdekoľvek budeš.

Skvelé však!?

svadobny planovac- gabriela jarkovska foto

Svadobný plánovač máš stále poruke

Diár či zápisník zabudneš, ale mobil sotva! 😊 Za vybitie baterky neručíme, mimo toho ťa svadobný plánovač - APPka určite nesklame.

Plánovač ti pomôže aj s úlohami

Plánovanie svadby sa spája s množstvom úloh, ktoré treba „vyriešiť“. Plánovač dohliada na tvoje úlohy a preto vyriešené úlohy nájdeš v hotových úlohách a tie, ku ktorým sa ešte vrátiš, nájdeš priamo v sekcii úlohy.

Svadobný portál priamo v APPke

Súčasťou svadobného plánovača je svadobný portál s overenými 250 svadobnými profíkmi. Nájdeš v ňom 32 kategórii spojených so svadbou, 250 profilov svadobných služieb, 3000 fotiek ich nádhernej práce a 300 videí pre tvoju lepšiu predstavu.

Svadobný plánovač je úplne ZADARMO

APPka je pre všetky nevesty dostupná bezplatne, aby každá z vás mala prístup ku kvalitných informáciám a overeným svadobným službám.