Fotograf na svadbu Ivana Haze

Začala si plánovať svadbu a potrebuješ nájsť na jednom mieste overených profesionálov? Svadobný portál Príbeh svadby je tu pre teba!

Miesto, kde nájdeš zoznam overených profesionálov na svoju svadbu – klikni sem SVADOBNÝ PORTÁL PRÍBEH SVADBY

Svadobný portál Príbeh svadby a naše miesta na svadbu

Ešte nemáš vybraté miesto na svadbu? Neváhaj a pozri si náš svadobný portál, kde nájdeš množstvo miest, ktoré sme pre teba overili, klikni sem a prezeraj miesta na svadbu.

Ak nevieš čo sa opýtať svadobného miesta, odporúčam ti tento článok Čo sa opýtať pri výbere svadobného miesta?

Svadobný portál Príbeh svadby

Kategória VÝZDOBA NA SVADBU

Ako si zvoliť výzdobu na svadbu? Je potrebné výzdobu prispôsobiť miestu svadobnej hostiny a následnej tvojmu štýlu. Predsa, ak si sa rozhodla pre svadbu v kaštieli je potrebné svadobnú výzdobu prispôsobiť priestoru, rovnako ak si sa rozhodla pre svadbu v stodole, môžeš zvoliť uvoľnenejší štýl.

Ak sa ti páči výzdoba z fotky vyššie, neváhaj a otvor si kategóriu výzdoba na svadbu a nájdeš tam množstvo overených profesionálov.

Nevieš si dať rady?  Prediskutuj to so svojou svadobnou koordinátorkou. Ak ju ešte nemáš a chcela by si, prečítaj si našich 5 tipov, prečo mať svadobnú koordinátorku.

Vedeli ste, že hortenzia na svadbe je symbolom trvalej lásky?

Svadobný portál a kategória FOTOGRAF

Páči sa ti štýl fotiek vyššie? Neváhaj a pozri si kategóriu fotograf, kde nájdeš množstvo overených profesionálov a aj hodnotenie od iných neviest.

Svadobný plánovač - aplikácia Príbeh svadby