TRENDY SVADOBNÝCH ŠIAT , KTORÉ MUSÍŠ VIDIEŤ

Malý výber tých najkrajších šiat , ktoré sa ocitli na móle svadobných fashion weekov.

Máme za sebou pár dní plných čipiek , šampanského , krásnych šiat a svadobného šialenstva.

Opäť sme mali možnosť,  po prvýkrát nazrieť čo nám sezóna 2019 ponúka a teraz je ten správny čas rozpoznať trendy budúceho roku.

Ak si nevesta v štýle boho, minimalizmu, klasická či moderná , potešíme ťa,  pretože budúcoročné trendy sú štedré a prinášajú niečo pre každú ! Pripravená ? Predstavujem Ti 7 trendov svadobných šiat , ktoré potrebuješ poznať , ak sa vydávaš budúci rok !

 


CROP TOP SA VRACIA !

Milé nevesty , pripravte sa opäť nosiť tento štýl svadobných šiat . Oddelené kúsky urobili veľký boom pár sezón dozadu a dizajnéry tento rok stavili na to , že nevesty budú chcieť vymeniť veľké, nabopnané šaty za elegantný vršok so spodnou sukňou , ktorá trendovo ladí . Mnoho vrškov je inšpirovaných Meghan Markle a teda , s odhalenými ramenami.

 

 

CUSHNIE


 

PRONOVIAS


 

RIME ARODAKY


 

WILLOWBY BY WATTERS

 


svadobná KOMBINÉZA

Tie, ktoré si to mysleli – mali pravdu , svadobné kombinézy sú tu a sú pripravené zostať ! Dokonalé „šaty“ na popolnočnú zábavu sa ukázali naozaj v každej kolekcií a v každom štýle ! Od bohémskej , cez modernú až po sexy ušitú len z čipky !

 

NAEEM KHAN

 


LAVISH ALICE

 


INES DI SANTO

 


FRANCESCA MIRANDA


PRONOVIAS


CUSHNIE

 

 


MEGHAN MARKLE mánia

Verím, že väčšina z nás očakávala , že sa to stane – oficiálne kráľovská svadba napadla  prehliadkové móla ! Každá kolekcia mala malý kúsok z kráľovských Givenchy svadobných šiat . Čisté , minimalistické prvky, odhalené ramená či lodičkový výstrih . Každý dizajnér vzdal hold vojvodkyni zo Sussexu a jej svadobným šatám .

 

THEIA


 

SEBASTIEN LUKE


 

AMSALE


 

CUSHNIE


 

KAVIAR GAUCHE


 

RIVINY BY RITA VINIERIS

 


ROMANTICKÉ RUKÁVY

Tento trend je moja srdcovka ! Renesančný nádych , veľký objem , prehnané ozdoby a tkané textílie . Áno, prosím …

 

MARIAGE BY VIKTOR AND ROLF


 

INES DI SANTO


 

LEANNE MARSHALL


 

LILI HOD


 

RANDY FENOLI


 

RIME ARODAKY


 

SEBASTIEN LUKE

 

 


SHRUGS

Voľný preklad z angličtiny hovorí , že toto slovo znamená aj pohodiť alebo pokrčiť ramenami . V našom prípade sa jedná o kardigan , kus látky alebo sako , krátkeho strihu takže len ramená a ruky sú zakryté .Tak ako kapucne mali svoj moment teraz nastala chvíľa pre krátke kabátiky či bolerká  .

 

MONIQUE LHUILLIER


 

CATHERINE KOWALSKI


 

CUSHNIE


 

MONIQUE LHUILLIER


 

MONIQUE LHULLIER

 

 

 


VÝRAZNÉ APLIKÁCIE

3D čipka či hra pastelových tónov sú stále tu pokiaľ sa jedná o svadobné šaty . Táto sezóna je však viac o šperkových aplikáciach. Živšie a výraznejšie odtiene, metalický materiál zdobiaci výšivky či ombré sukne sú len zlomok z mojich obľubených modelov .

 

REEM ACRA


 

 

GALINA BY DAVIDS


 

HAYLEY PAIGE


 

LEANNE MARSHAL


 

MONIQUE LHULLIER


 

VERA WANG


 

VERA WANG

 


EXTRÉMNY ROZDIEL V DĹŽKACH

Svadobný model , ktorý má rozdiel v dĺžkach sa drží už niekoľko sezón a vďaka Bohu! táto sezóna ich konečne správne okorenila !

Videli sme plné, „nabopnané“ sukne, balerínami inšpirované TUTU sukne či minimalistické, čisté línie , jedno je ale jasné . Mini sukne sú ešte viac mini doplnené dlhými vlečkami , ktoré dodávajú vzhľadu šiat dramatický a WOW efekt !

 

INES DI SANTO


 

PRONOVIAS


 

RIME ARODAKY


 

RIME ARODAKY

 


Stoja za zmienku aj čierne šaty či krátke šaty vhodné na druhú svadbu . Tu je zopár modelov, ktorým by som našla miesto v mojom šatníku.

INES DI SANTO


 

ELIE SAAB


 

RIME ARODAKY

 


Ako ste na tom s výberom šiat Vy ? Koľko salónov ste už prešli ? Dajte mi vedieť !

Natália

IG @nataliadanayova

 

CHÝBA TI SVADOBNÁ INŠPIRÁCIA ? URČITE DAJ FOLLOW @PRIBEHSVADBY


 

 

Komentáre

komentáre