Ktoré z Vás rátajú s tým , že najkrajšie časti Vašej svadby budú najdrahšie , ruku hore !

Kvety ako hlavný prvok výzdoby je čoraz obľúbenejší a áno aj tieto naše kvitnúce lásky patria do zoznamu najdrahších a často sa môžu stať najvyšším prvkom na zozname.  Naši snúbenci si často chodia po radu , ako a kde rozpočet okresať a preto som pre Vás spísala 3 tipy podľa , ktorých sa sama riadim pri vytváraní rozpočtu kvetinovej výzdoby.

SEZÓNNE KVETY A LOKÁLNY FARMÁRI

VŽDY ! Využívajte krásy , ktoré nám ponúka sezóna , v ktorej máte svadbu . V Príbeh svadby najradšej spolupracujeme s lokálnymi farmami , ktoré Vám zaručia , že kvet sa večer odstrihne a ráno ho máte na stole a môžete si byť isté , že bude v perfektnej kondícií . Uvediem príklad :

“ Frézia je nádherná kvetina a s radosťou Vám ju zabezpečíme aj v júli ale môže byť aj dvojnásobne drahšia a kvalita nemusí zodpovedať jej cene .“

Čemerica z lokálnej farmy

STRATÉGIA UMIESTNENIA

Premýšľajte nad tým kde skutočne kvetinovú výzdobu potrebujete .Vy-tuniť ju určite musíme v sále kde bude prebiehať oslava , my milujeme investovať do kvetinovej fotosteny a okresať sa dá z výzdoby v kostole alebo ak potrebujete „vyplniť“ väčší priestor , siahnite po zeleni akou je ruskus, eukalyptus , krušpán alebo gypsomylku a.k.a nevestin závoj …. Ďalšiou skvelou voľbou je prenájom stromčekov, záhonou , palmičiek či iných mohutných zelení !

Svadobná výzdoba na kľúč

Zeleň je neodmysliteľnou súčasťou kvetinového dizajnu

BUĎTE FLEXIBILNÁ A OTVORENÁ INÝM MOŽNOSTIAM

Nezameriavajte sa na jeden kvet , jednu farbu , jeden druh . Každá druhá nevesta túži po rozkvitnutých pivónkach , čo je naozaj skvelá voľba a na stoly môžete použiť kombináciu pivonky, ruže či hortenzie pretože sú mohutnejšie tým pádom jeden kus zaplní viac miesta . Vaše družičky nemusia mať vernú kópiu vašej svadobnej kytice , vieme im zviazať krásne, menšie kytičky , v ktorých použijeme podobný druh aby sa nenarušila téma kvetinového dizajnu a aby ste nezbankrotovali .

svadba

Kombinujte rôzne kvety

Napíšte mi či Vám tieto moje rady pomohli !

Nezabudnite nás sledovať na Instagrame  @pribehsvadby a @nataliadanayova

Facebooku  http://www.facebook.com/pribehsvadbysk/

a čoskoro aj na Youtube !

Majte sa krásne !

Natália

Vaša svadobná koordinátorka

Komentáre

komentáre