Kto je Príbeh svadby?

svadba svadobná agentúra svadobná výzdoba nevesta plánovanie svadby svadba

Sme dve sestry, Natália a Adriána a veríme, že každý pár si zaslúži svoj dokonalý Príbeh svadby.

Plánovanie svadby je veľká vec. Plánujete predsa najväčšiu a (pravdepodobne) najdrahšiu párty svojich životov.

Vieme ako sa cítite. Príliš veľa informácií a rád na webe, príliš veľa krásnych pinterestových svadieb, príliš veľa inšpirácie na Instagrame či rôzne ceny za služby a produkty. Nebojte sa, sme v tom s vami.

Nie sme svadobná agentúra, ale niektoré veci robíme ako svadobná agentúra. Ale väčšinu nie, takže čo vlastne robíme a ako pracujeme?

Individuálny prístup

K našim klientom pristupujeme individuálne, priateľsky, každú vypätú situáciu odľahčíme a ponúkneme riešenie, každú mätúcu situáciu trpezlivo vysvetlíme – ako sestry.
Učíme snúbencov, ako postupovať pri plánovaní svadby, zasvätíme vás do postupov a do cien služieb či produktov. Prevedieme vás piatimi krokmi plánovania a pomôžeme zostaviť ideálny tím dodávateľov, keďže sme presvedčené, že ideálny tím dodávateľov je 90% úspechu, aby sa vaša svadba zaradila do kategórie nezabudnuteľné.

Vďaka tomu, že sme finančne podporované našimi svadobnými dodávateľmi vám môžeme ponúknuť bezplatné konzultácie a venovať sa vám individuálne.

Navštívte nás!

Stiahni si aplikáciu z AppStore ešte dnes!

Aplikácia je aktuálne dostupná pre všetky užívateľky iOS a usilovne pracujeme aj na verzii pre Android, ktorá bude uvedená v Google play v priebehu niekoľkých týždňov.

2020 Príbeh svadby
M.R.Štefánika 3
010 01 Žilina
IČO: 52775151

+421 944 063 501
info@pribehsvadby.sk